سپس ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان

سپس: ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان سوخت قاچاق قاچاق کالا استان گیلان کالای قاچاق کارت شناسایی گوشی های قاچاق

گت بلاگز سیاسی تصاویر+ راز پشت پرده اختلاف سنی زیاد زوج مشهور چیست؟

اختلاف سنی بسیار زیاد این زوج مشهور به سوژه جنجالی رسانه‌ها تبدیل شده است هست. روانشناسان بر این باورند که  رابطه حساس و مهم زناشویی تاثیر پذیر از عوامل

تصاویر+ راز پشت پرده اختلاف سنی زیاد زوج مشهور چیست؟

اختلاف سنی بسیار زیاد این زوج مشهور به سوژه جنجالی رسانه ها تبدیل شده است است.

روانشناسان بر این باورند که  رابطه حساس و مهم زناشویی تاثیر پذیر از عوامل متفاوت از جمله اختلاف سنی هست، اگرچه نمی توان راجع به عدد دقیق فاصله سنی زوجین و نقش آن در موفقیت و شکست زندگی زناشویی قانون یکسانی جهت همه افراد صادر کرد.

این روزها اختلاف سنی بسیار زیاد امانوئل مکرون نامزد ریاست جمهوری فرانسه و همسرش به سوژه داغ رسانه ها و اینترنت تبدیل گشته که بررسی این مساله به وسیله یک روانشناس روسی به نام آلنا کولیسووا به آن دامن زده است.بر اساس تحقیقات این روانشناس انگیزه یک مرد جهت ازدواج با زنی مُسن تر از او ریشه در کودکی مرد دارد.ماجرا بر می گردد به زمانی که یک پسر نیاز به دوستی و راهنمایی های مادرش داشته ولی این نیاز ها برآورده نشده و پسر در بزرگسالی به دنبال یک جایگزین می گردد تا رویاهایش را محقق سازد.

طبق بیانات این روانشناس پیدا کردن این مادر جایگزین از دو راه ممکن هست، یکی اینکه به معلم خود یا مادر یکی از دوستانش جهت تامین دوستی نداشته اش در دوران کودکی روی می آورد و دوم گرایش مرد به همسری بزرگتر ازخودش که نقش یک معلم آموزنده را جهت او بازی کند تا راهنمایی هایی که در خردسالی از آن محروم بوده از همسرش دریافت و در کنار او احساس امنیت کند که ان زن می تواند ضمن نفوذ اوج در افکار و واکنش‌ها مرد مدیریت زندگی او را بر عهده گیرد.

تصاویر+ راز پشت پرده اختلاف سنی زیاد زوج مشهور چیست؟

امانوئل ژان-میشل فردریک مَکْرون Emmanuel Macron (متولد ۲۱ دسامبر ۱۹۷۷) یک سیاست مدار و بانکدار سرمایه گذاری سابق فرانسوی است.

او که متولد آمیان هست، در دانشگاه پاریس غربی نانتر فلسفه خواند، و سپس در سال ۲۰۰۴ از مدرسه ملی اداری فارغ التحصیل شد. سپس او بازرس مالیه سربازرس مالی فرانسه و سپس در بانک روتشیلد و شرکا بانکدار سرمایه‎‎ گذاری شد. او که از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۹ عضو حزب سوسیالیست بود در سال ۲۰۱۴ در کابینه دوم وال به عنوان وزیر اقتصاد، صنعت و امور دیجیتال فرانسه منصوب شد.

مکرون با بریژیت تروینو که ۲۴ سال از او بزرگتر است و در دبیرستان لا پروویدانس در آمیان معلم او بوده ازدواج کرده هست. این زوج نخستین بار هنگامی که مکرون ۱۵ ساله و شاگرد او بود همدیگر را دیدند، ولی تازه هنگامی که او ۱۷ ساله شد رسماً زوج شدند.

اختلاف سنی بسیار زیاد این زوج مشهور به سوژه جنجالی رسانه‌ها تبدیل شده است هست. روانشناسان بر این باورند که  رابطه حساس و مهم زناشویی تاثیر پذیر از عوامل

والدین او ابتدائاً تلاش کردند با فرستادن او به پاریس جهت اتمام سال آخر مدرسه این زوج را از هم جدا کنند آیا که فکر می کردند جوانی او این رابطه را نامناسب کرده، ولی این زوج بعد از فارغ التحصیلی او با هم ماندند و و در سال ۲۰۰۷ ازدواج کردند.

این زوج هم اکنون با سه فرزند تروینو از ازدواج قبلیش زندگی می کنند.

emmanuel macron brigitte trogneux

واژه های کلیدی: سرمایه گذاری | دوران کودکی | اختلاف سنی | روانشناس | راهنمایی | روانشناس | فرانسه | ازدواج | مدرسه | متولد | زندگی

تصاویر+ راز پشت پرده اختلاف سنی زیاد زوج مشهور چیست؟

تصاویر+ راز پشت پرده اختلاف سنی زیاد زوج مشهور چیست؟

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz