سپس ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان

سپس: ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان سوخت قاچاق قاچاق کالا استان گیلان کالای قاچاق کارت شناسایی گوشی های قاچاق

گت بلاگز اخبار پزشکی نشانه‌های زیاده‌روی در مصرف نمک

بالا بودن فشار خون یکی از علائم واضح مصرف زیاد نمک هست، ولی نشانه‌های دیگری نیز وجود دارند که حاکی از لزوم کم کردن نمک مصرفی هستند.

نشانه‌های زیاده‌روی در مصرف نمک

نشانه های زیاده روی در مصرف نمک

عبارات مهم : احساس

بالا بودن فشار خون یکی از علائم واضح مصرف زیاد نمک هست، ولی نشانه های دیگری نیز وجود دارند که حاکی از لزوم کم کردن نمک مصرفی هستند.

به گزارش ایسنا، سایت مدیکال دیلی به چند مورد از نشانه های احتمالی اوج بودن مصرف نمک اشاره کرده است:

نشانه‌های زیاده‌روی در مصرف نمک

احساس ورم: با مصرف بیش از حد معمول سدیم، فرد احساس می کند دچار مقدار کمی اضافه وزن شده است است لیکن نمک همچون آهن ربایی عمل می کند و موجب احتباس مایعات در بدن می شود. این احتباس مایعات در بدن باعث می شود فرد ورم کرده و علت پف کردن دست ها و چشم ها به حساب می آید. این علائم اغلب در دوران میانسالی ظاهر می شود.

سردردهای بی علت: درصورتی که بدون هیچ دلیلی دچار سردرد می شوید، بررسی کنید آیا بعد از مصرف وعده غذایی نسبتا شور، دچار این عارضه می شوید؟ مصرف بیش از حد نمک باعث انبساط عروق خون در مغز و سردرد می شود.

بالا بودن فشار خون یکی از علائم واضح مصرف زیاد نمک هست، ولی نشانه‌های دیگری نیز وجود دارند که حاکی از لزوم کم کردن نمک مصرفی هستند.

تکرر ادرار: تکرر ادرار در شب یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد بخصوص افراد مسن به آن دچار می شوند. مطالعه انجام گرفته در ژاپن نشان داد که مصرف بیش از حد نمک موجب تکرر ادرار می شود، ولی با کم کردن ۲۵ درصدی نمک مصرفی از تعداد دفعات نیاز به سرویس بهداشتی در نیمه های شب کاسته شد.

واژه های کلیدی: احساس | ادرار | سردرد | احتباس | تکرر ادرار | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz