سپس ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان

سپس: ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان سوخت قاچاق قاچاق کالا استان گیلان کالای قاچاق کارت شناسایی گوشی های قاچاق

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شکاری بازیکن ماست ، شکایت ذوب آهن از &quot/ و روبین‌کازان، شکاری&quot، آذری

مدیرعامل کلوب ذوب‌آهن تاکید کرد که باشگاهش به علت عقد قرارداد رضا شکاری با روبین‌کازان، از این بازیکن و کلوب روسی شکایت خواهد کرد. 

شکاری بازیکن ماست ، شکایت ذوب آهن از &quot/ و روبین‌کازان، شکاری&quot، آذری

شکایت ذوب آهن از "شکاری" و روبین کازان/ آذری: شکاری بازیکن ماست

عبارات مهم : کازان

مدیرعامل کلوب ذوب آهن تاکید کرد که باشگاهش به علت عقد قرارداد رضا شکاری با روبین کازان، از این بازیکن و کلوب روسی شکایت خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، رضا شکاری که پیش از این با روستوف قرارداد داخلی بسته بود با حضور قربان بردیف سرمربی فصل قبل روستوف در روبین کازان، با قرارداد پنج ساله روانه روبین کازان شد تا همبازی سردار آزمون شود. این در حالی است که کلوب ذوب آهن مدعی است که شکاری با این کلوب اصفهانی قراداد دارد.

شکاری بازیکن ماست ، شکایت ذوب آهن از &quot/ و روبین‌کازان، شکاری&quot، آذری

آذری، مدیرعامل کلوب ذوب آهن، راجع به حواشی قرارداد رضا شکاری اظهار کرد: هفته گذشته رأی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران مبنی بر این که شکاری بازیکن ما است را روی سایت کلوب گذاشتیم و خبر رسانی کردیم. این بازیکن تا یک سال و نیم دیگر با ما قرارداد دارد. شکاری ابتدا مدعی بود که با کلوب رستوف قرارداد بسته، در صورتی که قراردادی شخصی با قربان بردیف نوشته بود و اکنون که بردیف به کازان رفته، شکاری هم به اتفاق این سرمربی راهی کازان شده است است.

مدیرعامل کلوب ذوب آهن که با رادیو ورزش گفت وگو می کرد ادامه داد: حرکت این بازیکن علی رغم این که غیر قانونی هست، اقدام به عقد قرارداد پنج ساله با این تیم کرده هست. البته به نظر من شکاری در این قضیه زیاد مقصر نیست. ما این پدیده را نه به خاطر رضا شکاری بلکه به خاطر بحث نخبه دزدی که در فوتبال ما انجام می شود و رویه غیر قانونی که اعمال می شود، دنبال خواهیم کرد.

مدیرعامل کلوب ذوب‌آهن تاکید کرد که باشگاهش به علت عقد قرارداد رضا شکاری با روبین‌کازان، از این بازیکن و کلوب روسی شکایت خواهد کرد. 

وی تاکید کرد: ما از رضا شکاری، کلوب کازان روسیه و واسطه ای به نام مهدی حق تعالی که قراردادش عملاً یک ماه قبل منقضی شده است بود، شکایت خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: کازان | سرمربی | بازیکن | قرارداد | رضا شکاری | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz