سپس ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان

سپس: ماشین انتظامی شناسایی قاچاقچی قاچاقچیان سوخت قاچاق قاچاق کالا استان گیلان کالای قاچاق کارت شناسایی گوشی های قاچاق

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری خشم هوارادان هری پاتر از تعطیلی «آخر هفته جادوگری»

پس از آنکه کمپانی برادران وارنر اقدام به تعطیل کردن فستیوال های طرفداران هری پاتر به علت فعالیت های تجاری غیرقانونی نمود، با اعتراضات فراوانی از سوی آنها مواجه

خشم هوارادان هری پاتر از تعطیلی «آخر هفته جادوگری»

خشم هوارادان هری پاتر از تعطیلی «آخر هفته جادوگری»

عبارات مهم : فعالیت

پس از آنکه کمپانی برادران وارنر اقدام به تعطیل کردن فستیوال های طرفداران هری پاتر به علت فعالیت های تجاری غیرقانونی نمود، با اعتراضات فراوانی از سوی آنها مواجه شد.

به گزارش سینماپرس، کمپانی برادران وارنر که تهیه کننده سری فیلم های «هری پاتر» و صاحب حق مالکیت کتاب های جی. کی رولینگ هست، با تعطیل کردن فستیوال های طرفداران این دنیای جادویی باعث خشم آنها شده است هست. برادران وارنر اعتقاد است این جشنواره ها «فعالیت های تجاری غیر قانونی» هستند، ولی در شهرهای کوچک دور امریکا تصویر العمل ها به این اقدام حقوقی متفاوت است.

سارا جو تاکر یک جوان ۲۱ ساله در کالج چستنان هیل در فیلادلفیا که میزبان تورنمنت کوییدیچ (بازی جادویی داستان ها و فیلم های هری پاتر) بوده، در تصویر العمل به این اقدام کمپانی بزرگ هالیوود گفته است: «انگار لرد ولدمورت اداره برادران وارنر را بر عهده گرفته است و از جادوی سیاه استفاده می کند تا روشنایی یک شهر کوچک را نابود کند! »

فیلیپ داسون مدیر تجاری منطقه چستنات هیل می گوید کمپانی برادران وارنر در ماه می با گروه برگزار کننده تماس گرفت و به آنها اطلاع داد این فستیوال نمی تواند از نام ها، اماکن و اشیا سری هری پاتر استفاده کند. این اقدام باعث شد همه چیز از جلسات دیوار با دامبلدور تا کلاس های دفاع در برابر جادوی سیاه هری پاتر تعطیل شوند.

داسون می گوید: «خیلی سریع مشخص شد ما نمی توانیم فستیوال را مثل سال های قبل برگزار کنیم. » این جشنواره که آخرهای اکتبر برگزار می شد، سال گذشته ۴۵ هزار هوادار دنیای هری پاتر را به خیابان های سنگفرش شده است این منطقه تاریخی کشانده بود. امسال در عوض برگزار کنندگان یک شب خانوادگی «چوبدستی ها و جادوگرها» و دیگر برنامه های جادویی خواهند داشت و مردم همچنان می توانند لباس های شخصیت های مورد علاقه ارزش را بپوشند.

اما چستنات هیل تنها انجمنی نیست که با تماس های ممنوعیت برادران وارنر روبه رو شده است هست. دبیران جشنواره های مشابه در نقاط متفاوت امریکا مشمول بر آرورا، الینویز، ایتاکا و نیویورک با مقررات تازه روبه رو شده است اند که هرگونه فعالیت با تم هری پاتر را ممنوع می کند، در حالی که این جشنواره ها عموما رویدادهای رایگان هستند.

این اقدامی جهت حفاطت از یک برند تجاری هست. این کمپانی به شکل رسمی اعلام کرده است: «برادران وارنر هر لحظه از اشتیاق هواداران هری پاتر خشنود بوده هست، ولی نگرانیم و همچنین معترضیم که گردهمایی های هواداران به وسیله ای جهت فعالیت های تجاری غیر قانونی تبدیل شده است هست. »

طرفداران جشنواره فیلادلفیا در توییتر از جی. کی. رولینگ درخواست کرده اند که این مناسبت را نجات دهد. ولی سخنگوی این نویسنده گفت که او در این باره نظری ندارد.

رویداد «آخر هفته جادوگری» در ایتاکا از یک مراسم خوش حالی کوچک در یک کوچه فرعی در سال ۲۰۱۵ به یک فستیوال هری پاتر پر و پیمان تبدیل شد که سال گذشته میزبان ۲۰ هزار طرفدار بود. دبیر این جشنواره می گوید که در ماه فوریه نامه ای از برادران ورانر دریافت کرده می گوید بخش هایی از فستیوال را نمی تواند امسال برگزار کند.

او در اعتراض به این اقدام برادران وارنر می گوید: «جادو قبل از هری پاتر هم وجود داشت و کسی می تواند روی اشتیاق و فعالیت های مرتبط مهر تجاری بزند. »

خشم هوارادان هری پاتر از تعطیلی «آخر هفته جادوگری»

واژه های کلیدی: فعالیت | کمپانی | جشنواره | فستیوال | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz